Qytetari

HD
0:59
автор  дата 16.02.2019
 • 1207
 • 7
 • 24
 Проголосовало пользователей: 31
#oranews #qytetari #protesta #policia Mes të shoqëruave në polici për aktet e dhunshme në protestën para Kryeministrisë është dhe një 23 vjeçar nga Kukësi me probleme të shëndetit mendor. I ati, duke folur nga drejtoria e policisë së Tiranës, tha se i biri është i papërgjegjshëm për veprimet e tij dhe nuk mund të ndalohet nga policia. Qytetari: Më kanë arrestuar djalin, invalid. Jam nga Kukësi. Jetoj në Tiranë, bashkia Kamëz. Quhet Sulë Daci, 23 vjeç.E kanë marrë nga ora 17:30. Djali ka qenë në protestë.Është me ç'rregullime mendore. Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/ankohet-qytetari-policia-me-arrestoi-djalin-me-probleme-mendore-protesten Follow Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3 For more content from click HERE www.oranews.tv Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz
ЕЩЁ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Загрузка...
автор  дата 08.09.2017
️SUBSCRIBE KANALIN "SHQIPJA JONË" Behuni pjese e kanalit tone duke e bere kanalin "SUBSCRIBE" #SHQIPJAJONË #SUBSCRIBEKANALIN ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 16.02.2019
Tirana Today - Fjalimi i një qytetari në protestë.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 22.04.2018
Raportimet e përditshme të gazetarëve dhe zbardhja e ngjarjeve më të fundit i përballin reporterët me qytetarë të ndryshëm, të cilët kanë qëndrime e perceptime ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 18.01.2014
Tex : Lulash Brigjaj Muz : Fran Kodra Kendojn : Fran Kodra, Gjovalin Shani, Ndue Shytani & Pellumb Tefa.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 13.02.2019
Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni 'Subscribe' me qellim te ngarkimit te videove te reja. Kliko Subscribe dhe Facebook: ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 14.02.2019
Shperndani videon qe te ndihmoni miqte tuaj ! Nuk lejohet kopja, vjedhja ose ngarkimi i videos ! Klikoni SUBSCRIBE dhe Abonohuni falas ne kanal ! Facebook: ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 16.02.2019
Shperndani videon qe te ndihmoni miqte tuaj ! Nuk lejohet kopja, vjedhja ose ngarkimi i videos ! Klikoni SUBSCRIBE dhe Abonohuni falas ne kanal ! Facebook: ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 25.01.2019
Dhimitër Kavaja ankohet në Fiks Fare pasi edhe pse ka një vendim gjykate që është divorcuar në vitin 2014, nuk martohet dot pasi në gjendjen civile rezulton i ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 02.05.2018
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Gjatë takimit me qytetarë në Tiranë, kryeministri Edi Rama është përballur jo vetëm me problemet e tyre, por ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 13.02.2019
MAT - Kryedemokrati Lulzim Basha është përballur me një skenë të pakëndshme gjatë mitingut që pati sot me mbështetës në Mat. Gjatë marshimit në këmbë ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 12.02.2019
Në vizitën e tij në Elbasan, kryedemokrati është ndaluar në rrugë nga një qytetar, i cili me lot në sy i ka shprehur dhe problemet e tij. 'Kam një vit pa drita.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 16.02.2019
Protesta #Tiranë #2019 Shpresoj që kjo video tju ketë pëlqyer . Nëse nuk doni të humbisni videot e ardhshme. Ju lutemi shtypni . Gjithashtu mos harroni ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 13.12.2017
Një qytetar ka raportuar në KALLXO.com se pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë ushtruar dhunë fizike ndaj tij, si dhe ndaj djalit dhe vëllait të tij. Për shkak të ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 15.02.2019
Web: https://tv21.mk & https://tv21.tv Телефон: 02 313 5630 Facebook: https://www.facebook.com/tv21hd Twitter: https://www.twitter.com/tv21hd Instagram: ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 16.02.2019
Qytetari protestues i jep ndihmën e parë policit të trullosur nga gazi lotsjellës.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Youtube
  Загрузка...
    Сейчас смотрят
    Пользователи
  • Светлана Высоцкая Светлана Высоцкая
  • Александра Малинина Александра Малинина
  • Владислав Забарный Владислав Забарный
   Ромны
  • Grigor Grigoryan Grigor Grigoryan
  • Sergei Davtyan Sergei Davtyan
   Санкт-Петербург
  • Ирина Валиахметова Ирина Валиахметова

  У нас искали:


  Mackie flush hinge installation v1 Cj jones singing you dont have to leave here by dorinda clark cole. (snippet) Munisa.rizayeva.sekisi Qytetari 2017 mcdonalds smurfs the lost village movie brainy smurf happy meal box uk full world collection Kp.org Anna mia 123 slaughter me street animation preview (reupload) Islom yulduzi Kizlarr! Í•˜ë­‰hamung Жума мубарак болсын Novel scenes 1155 brickell bay dr Геймплей игры наказанные талантом 2: украденные награды коллекционное издание [full hd 1080p] Flyspa Undian rejeki milyaran roma kelapa 10,000 qna with mum Claire de roulet Lissa sweet