Nin legalizimi i marihuan��s pjesa e par�� 25.01.2016 klan kosova

HD
30:41
автор  дата 02.10.2015
 • 87290
 • 151
 • 28
 Проголосовало пользователей: 179
Тэги: #Kanabis, #Made, #Kosova
“Drejtësia në Kosovë” ju sjell reportazhin ekskluziv për kultivimin e kanabisit. Në xhirimet e kryera në rrethin e Pejës ekipet e “Drejtësia në Kosovë” kanë ndjekur hap pas hapi njësitë e antidrogës në zbulimin e plantacioneve të kanabisit Aksionet të cilat nisën pas veprimeve të Policisë Shqiptare në Lazarat dhe Veriun e Shqipërisë dokumentojnë tentativat e kultivuesve të marijuanës për të krijuar zona ku mbillet kanabisi në Kosovë. Në edicionin e së premtes “Drejtësia në Kosovë” sjell filmimet e zhvilluara në malet e fshatit Krushevc të Pejës ku në një zonë malore ishin mbjellë tetë plantacione kanabisi. Reportazhi tregon angazhimin e policëve hetues në zbulimin e kultivuesve të këtyre bimëve, e po ashtu sjell reagimin e personave të dyshuar kur ata kuptojnë se policia u ka zbuluar plantacionet. Po ashtu, reportazhi sjell detaje për planifikimin e disa prej aksioneve më të gjera anti-kanabis në vend. Detajet me momentet me të rrezikshme dhe më të paparashikuara me të cilat u përball policia. Xhirimet nga operacionet e fshehta të zbulimit të parcelave dhe pronarëve të plantacioneve. Dhe krejt në fund filmimet nga djegia dhe asgjësimi i bimëve të kanabisit. “Drejtësia në Kosovë” transmetohet çdo të premte nga ora 20 e 20 në Radio Televizionin e Kosovës dhe repriza jepet të hënën në mesditë.
ЕЩЁ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Загрузка...
автор  дата 24.04.2015
Per me shume video,lajme vizitoni website http://balkanweb.com.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 20.07.2014
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Kuriozitete dhe këshilla insertet nga emisioni "Pasditja ime" e bardhë Përgatiti dhe lexoi tekstin: Klajd Gorica Montazhi: Endri Pupa Marijuana dhe fëmijët ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 13.01.2017
IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial website: http://intv.al.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 02.01.2014
KOLORADO- Kolorado është shteti i parë amerikan që ka autorizuar shitjen e marijuanës dhe jo vetëm për qëllime terapeutike, por edhe qëllime krijuese.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 15.04.2016
Fushatat globale të shëndetësisë duhet të ngrenë zërin për rrezikun që ka përdorimi i kanabisit dhe çrregullimet mendore që shkakton te përdoruesit. Ky është ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 03.09.2018
Policia greke ka zbuluar në rrethinat e Selanikut një plantacion me 1.100 rrënjë kanabis. Një shtetasi sirian që u gjet aty i janë vënë prangat, ndërkohë që ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 05.09.2015
Televizioni Koha - Tetovë www.tvkoha.tv.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 30.10.2017
Konsumimi i marjuanës ndihmon në trajtimin e sëmundjeve kronike të inflamacionit të zorrëve. Studiuesit thonë se pirja e kësaj droge do të ndihmonte disa ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 26.05.2016
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 25.09.2015
Drejtësia në Kosovë” ju sjell reportazhin ekskluziv për kultivimin e kanabisit. Në xhirimet e kryera në rrethin e Pejës ekipet e “Drejtësia në Kosovë” kanë ndjekur.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 08.04.2018
E di qe njesoj sikur une ka edhe shume tjere qe kan probleme me kanabisin, rrefimi im per konsumimin e kanabisit e ka si synim me ju kriju nje lloj empatie ndaj ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 29.03.2017
Mjekët iu bëjnë thirrje të miturve, që të mos konsumojnë lëndë narkotike në vegjëli. Shkencëtarët thonë, se ata që fillojnë pirjen e drogës në moshën 15-vjeçare ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 09.03.2017
Tashmë është e vërtetuar, se tymosja e marijuanës të bën dembel. Sipas një studimi të fundit të bërë tek 1100 të rinj, të cilët kishin filluar kolegjin në SHBA, ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 19.07.2017
Edhe pse vendi ynë ka marrë notat më negative, në lidhje me kultivimin dhe tregëtimin e hashashit dhe jemi të parët në Evropë, përdorimi i tij është i ulët, në ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Youtube
  Загрузка...
    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  26.08.09 Nin legalizimi i marihuan��s pjesa e par�� 25.01.2016 klan kosova Goldenyuusha Гñ€ðµð³ð° Eyã¼p furan Swtrento Colleen brown Party girls 15 Heute show sendung vom 07.11.2014 Trusttru7h Karian Mk w Sä±äÿ Agoralude лñžð±ðµñ€ñ†ñ‹ Kaloyan msrhev Crixc23 Sonya and crystal Gliã¥â¡a Verdugo632