Kenget

HD
7:1
автор  дата 10.04.2017
 • 751674
 • 5579
 • 229
 Проголосовало пользователей: 5808
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Загрузка...
автор  дата 22.09.2017
Këngë të përzgjedhura shqiptare... - Ju lutem mos harroni SUBSCRIBE për të vazhduar me video tjera më interesante...Shikojeni dhe shpërndajeni tek të tjerët!
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 17.07.2018
Programi “Këngët e Shekullit” në Televizionin Klan ka risjellë hitet e muzikës shqiptare që na kanë shoqëruar për vite me radhë. Përveç këngëtarëve “big” në ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 30.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 03.05.2018
GANG GANGGGGGGGG Faqja Jone : https://www.facebook.com/TVAlbanian Kanali Danielit : https://goo.gl/NAvZ57 Subscribe Ketu : https://goo.gl/mjlKG5 ▻ For ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 25.04.2018
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Perpunoi & Orkestroi: Genci Malaj Teksti: Populli Kitare: Shkelqim Dule Violine: Luan Huse.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 04.12.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore nga Pandi Laco, Bledi Laco dhe Adi Hila, cdo te shtune 21:00 ne ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 31.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 31.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 31.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 13.11.2017
Shpresoj qe ju ka pelqy edhe per Part 2 bejeni Like dhe Subscribe Subscribe per ma shum video si Vlogs,Skeqe dhe video te ndryshme! Instagram:Loti ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 14.07.2017
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 30.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 31.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 30.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 14.06.2014
Elita 5 - Kenget m'i vrave me dashuri Muzika & Aranzhmani - Wirus Texti - Nexhat Mujovi - Wirus Albumi - Si Merlin Monro 1997.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 06.09.2010
Kolazh 100 Kenget e Shekullit - Sidrit Bejleri.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Youtube
  Загрузка...
    Сейчас смотрят
    Пользователи
  • Игорь Задворных Игорь Задворных
   Нижний Тагил
  • Наруто Узумаки Наруто Узумаки
   Санкт-Петербург
  • Вера Кармазина Вера Кармазина
   Душанбе
  • Бакытжан Турарбеков Бакытжан Турарбеков
   Алматы
  • Ольга Белоус Ольга Белоус
   Нижневартовск
  • Виктор Корин Виктор Корин
   Краснодар
  • Мария Шишкина Мария Шишкина

  У нас искали:


  Песня под гитару шумит сосна (афганистан) Famous dex x spade guwop can't have me reaction!!! Tuana coşkungil Kenget Tvsa.ba Что делать если у меня украли аккаунт в танки онлайн Mazora 6'5 point guard tyrrel tate moncton miracles highlight tape Bilinmezgamer :d Dave ward Kapundu ville kinmedia kenya Zeynettin bilgiç Shenkar Keeperstop Assassin's creed 3 reveal trailer [uk] Youtube videolarımı nasıl çekiyorum | youtube'cu Faruk turk (jody Rize'de kıraathaneler aslına dönüyor Kenny news