Kenget

HD
5:3
автор  дата 25.04.2018
 • 1032207
 • 2162
 • 390
 Проголосовало пользователей: 2552
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Perpunoi & Orkestroi: Genci Malaj Teksti: Populli Kitare: Shkelqim Dule Violine: Luan Huse
ЕЩЁ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Загрузка...
автор  дата 14.01.2019
www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 16.01.2017
Facebook : www.facebook.com/AlbanianStyleOfficial • Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCImAL9L2DULSd-JHso_Vkug • Instagram ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 22.09.2017
Këngë të përzgjedhura shqiptare... - Ju lutem mos harroni SUBSCRIBE për të vazhduar me video tjera më interesante...Shikojeni dhe shpërndajeni tek të tjerët!
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 04.08.2018
Nata e tretë e edicionit të katërt të spektaklit “Këngët e Shekullit” u çel nga këngëtari Frederik Ndoci. Ai interpretoi një këngë humoristike të Pjetër Gjinit të titulluar ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 03.05.2018
GANG GANGGGGGGGG Faqja Jone : https://www.facebook.com/TVAlbanian Kanali Danielit : https://goo.gl/NAvZ57 Subscribe Ketu : https://goo.gl/mjlKG5 ▻ For ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 22.03.2015
http://phonofile.link/mikrijev-zabavnik Mikri Maus - 15 - Ken Get Inaf Album: Mikrijev Zabavnik Autor: Mikri Maus PRTI BEE GEE 2015 Beat i Produkcija: Pajklef ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 13.12.2016
ONIMA: http://onima.co https://fb.com/OnimaNetwork www.PIKA.al.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 14.06.2014
Elita 5 - Kenget m'i vrave me dashuri Muzika & Aranzhmani - Wirus Texti - Nexhat Mujovi - Wirus Albumi - Si Merlin Monro 1997.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 31.01.2013
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 29.10.2018
www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 30.08.2018
Protagonist i natës së shtatë të spektaklit “Këngët e Shekullit” ishte një nga këngëtarët më të spikatur të muzikës popullore, Bujar Qamili. “Po ti c'a i ke thanë ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 14.07.2017
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 06.10.2015
Disa kenge te tirona fanatics te permbledhura ne nje video! #fanatics #tironafanatics.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 03.01.2013
Performanca e artisteve te njohur : Malsori , Sinan Vllasaliu , Ganimete Abazi dhe Gili te hiteve te Ilir Berani.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Youtube
  Загрузка...
    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  Buddha lama cant believe this.. Ayletme beni... Miguel zampedri Tinashe 2 on (no schoolboy q verse) Flexible boy head , must watch Girls smoking whatsapp video must watch 2018 honda civic si muffler delete ... awesome sound Kenget Thủy t ,d, k, g ,f , v Куклы пупсики кушают на пикнике фрукты и овощи, открывают сюрпризы плей до маша и медведь. зырики тв Thejugtv 2013 m. kovo 11 osios patriotinės eitynės Vov college: quà tặng cổ nhạc số 02 :gujrat. Karib dengizi qaroqchilari 5 Baby javier watch tv talking Marzy: Alicia keys if i aint got you (cover) R.h asad Perfl