Valdrin Sahiti shfaq koleksionin e ri 25.03.2016

HD
7:6
автор  дата 25.03.2016
 • 79110
 • 75
 • 14
 Проголосовало пользователей: 89
with Wondershare Video Editor
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Загрузка...
автор  дата 18.04.2015
Follow PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 04.12.2017
Shtepia e Modes "Blini" - Koleksioni Vjeshte-Dimer 2017/2018.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 19.05.2015
https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 19.08.2016
Follow PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 22.04.2017
Gazetare: Maki Bajrami Kamerman: Dardan Fetahu Montazher: Dren Spahiu.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 11.11.2016
Një zyrë e vogël dhe me një arredim të thjeshtë është vendi ku Valdrin Sahiti krijon për personazhet më të famshëm shqiptarë.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 26.10.2017
Stilisti Valdrin Sahiti ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Sahiti foli për dasmën private me Editën që u realizua në Las Vegas. “Unë dhe Edita jemi ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 25.03.2016
Mbrëmë kreatori kosovar Valdrin Sahiti ka prezantuar koleksionin e tij më të ri.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 15.04.2015
Follow PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 19.01.2017
Koleksioni Vjeshte-Dimer 2016/2017 i prezantur ne Prishtina Fashion Night 2016 nga Butiku Blini me Designer Lavderim Kukaj.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 01.08.2016
IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial website: http://intv.al.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Ne studio: Shema Sahiti, disajnere rtv21.tv #rtv21 #tv21 #radiotelevision21.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 26.11.2017
Ne Nentor te vitit 2016, kengetarja Elvana Gjata dhe dizajneri Valdrin Sahiti promovuan celjen e biznesit te tyre te perbashket "Altar". Eventi u organizua ne ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 31.03.2012
Kreatori Valdrin Sahiti ne prag te koleksionit te tij Fashion Is Dead, sjell fustanet e nuserise Vizioni: http://www.prive.al/
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 02.10.2017
Disenjatori i njohur nga Kosova Valdrin Sahiti i ka dhënë fund beqarisë ditën e premte. Sahiti dhe tashmë gruaja e tij, Edita Ramadani, kanë lidhur kurorë në një ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 30.09.2017
Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 26.10.2013
Gazetare: Vlorijan Halili Kamerman: Lirak Stublla Montazher: Arianit Halili Vizioni: http://www.prive.al/
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Youtube
  Загрузка...
    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  Успеть похудеть Anh ngữ su ben sb english Андрей панин и елена великанова в фильмеванечка (2007) Valdrin sahiti shfaq koleksionin e ri 25.03.2016 Татарский спектакль банкрот Танец часики идут фиксики Ersen batu «давайте потанцуем»: второй сезон. финал. пара №2 тимур скляров и мария лукашева Ideo/bourjois Давайте потанцуем. лиля оранжевая и евгений кукарин Голодовка студентов в защиту а.игнашова Https:/youtu.be/opd0ulnnuyw Давайте потанцуем: финал. айрат загриев и лиля закирова «давайте потанцуем» в «максимилианс», второй день, 22 мая 2013 Платье,сарафан на девочку с кокеткой часть 1 вязание спицами. Давайте потанцуем: финал. руслан январев и регина сулейманова Снег и гололед ухудшили дорожную обстановку в республике алтай Алтынай жорабаева қазақстан алға әні шын жүректен концертінде 2016 ж Оперативная работа жэу 25 и управляющей компании калининского района городы уфы. 10 సెకన్లలో పంటి నొప్పి తగ్గడానికి | mana telugu || health tips | toothache relief tips| pain relief