Malesia Tuz

8:41
автор  дата 25.03.2007
 • 29873
 • 37
 • 2
 Проголосовало пользователей: 39
Produkcion i Komunës Urbane të Tuzit
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Загрузка...
автор  дата 30.06.2016
Tuz, Malësi (30.06.2016) - Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve ka hapur sot zyrën koordinuese në Tuz. Në ceremoninë e hapjes morën pjesë Kryetari i KKSH-së ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 02.12.2007
Nga Miss Bjeshka 2007 ne Korite Tuz Malsi Malesia e Madhe )me kenge e valle shqipiptare.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 15.06.2016
Tifozat Kuq e Zi duke shikuar ndeshjen ne ekran te madhe te TV Tuziiii FRANCA 2-0 SHQIPERIA.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 25.12.2012
video: TV Kopliku Koplik - Tuz , Malësi e Madhe - Portali Malesia.Org, sot me 24 Dhjetor 2012, në Koplik të Malësisë së Madhe, pranoi Çertifikatë Mirënjohje nga ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 18.11.2010
Maturantët e gjimnazit "25 Maj" - Tuz, protestojnë ndaj largimit nga puna e prof. Mark Lucgjonaj.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 21.11.2008
Pra Shiques te Nderuar keta dhe te tjere, e edukojn Rinin e Malesise!!!
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 26.05.2010
Festimi ne Tuz, Malesia - Mali i Zi vs Shqiperia 0:1 Podgorice Mali i Zi vs Shqiperia 0:1 Podgorice Tifozat nga Kosova, Ilirida, Cameria, Shqiperia dhe Malesia.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 08.11.2016
Tuz, Malësi (08.11.2016) - Rruga e cila lidhë fshatin e Dinoshës me Tuzin sot është e pakalueshme. Reshjet e shumta të shiut të cilat vazhdojnë të bien që disa ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 04.04.2018
Koncerti ne QKI "Malesia" ne Tuz- mbahet me 05.04.2018 me fillim ne ora 20. Reklama nga Samir Beqaj.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 19.04.2018
Shkolla Fillore “Mahmut Lekiq” në Tuz festoi sot ditën e shkollës, me ç'rast kori i kësaj shkolle interpretoi këngën “Skënderbe” të Adelina Ismaili. Si zakonisht, në ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 22.01.2015
ProudToBeAlbanian.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 12.04.2012
http://www.malesia.org - Shenimi i 101-vjetorit të Kryengritjes së Malësisë së Madhe në Tuz Tuz, Malësi (11.04.2012) -- Për nderë të 101-vjetorit të Kryengritjes ...
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 02.09.2015
Hotel "Oasis" Tuz, 25.08.2015.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 15.11.2008
MALESIA PARTY 2007 TUZ CAVALIERI TUZI.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
автор  дата 25.03.2013
Tuz, Malësi (25.03.2013) -- Në Gjimnazin e Tuzit "25 Maji", sot rreth orës 12:30 erdhi deri te një rrahje masive në mes të dy grupeve të nxënësve të kësaj shkolle.
 • СМОТРЕТЬ
 • СКАЧАТЬ
Youtube
  Загрузка...
    Сейчас смотрят

  У нас искали:


  Day r survival 66 прощай, 422 ой! evgen goup! Malesia tuz Welcher anime charakter passt am besten zu dirmir, teste dich: majin 01 Kaportacı şaşı :) Владимир пресняков, леонид агутин «аэропорты» Fredy herrera Vt x t cvin t [meme] Day r. квест охотник Week of exams! Ciganskiygeneral Sasha fox Marie jouglain Бомбом 2017 harley davidson sportster iron 883 test ride and review badass south san fran 2018 oklahoma wheat harvest update (63018) Бутылка вина караоке Minecraft dinosaurs: jurassic world modded survival lets play episode 1 jurassic craft is back! Siapa yang menginginkan taubatmu syeikh mansur al salimi Артём переходов 20140226 crack yak 32 rc flight b 002